O nás

O společnosti

GARANCIA, s.r.o. Kolín byla založena jako obchodní společnost 1.4.1992. V nepřehledné situaci 90.let se v zájmu finanční stability opíralo její podnikání o tři zásadní směry činnosti: realitní činnost, vzdělávací činnost a distribuce zboží. Z domu čp. 89 na Karlově náměstí byly organizovány kurzy a přednášky převážně na ekonomická témata a dále rekvalifikace, zejména pro úřady práce ve Středočeském kraji. Stejně tak odtud provozovala svou činnost realitní kancelář ERA GARANCIA.

Distribuce zboží do celé ČR se odvíjela z vlastního velkoobchodního skladu ve Velkém Oseku až do roku 2020, kdy byly závod i nemovitosti převedeny na nové majitele.

Definitivně bylo „klasické“ podnikání, vzhledem k věku majitelů, uzavřeno 31.12.2023. Společnost vlastní památkově chráněný dům na Karlově náměstí 89, který v současné době provozuje a spravuje.

Po celých 30 let své činnosti patřila a patří GARANCIA, s.r.o. Kolín ke stabilním a zdravým podnikatelským subjektům v širokém regionu Středočeského kraje a České republiky.