Nabídka zaměstnání

REALITNÍ MAKLÉŘ


Hledáme kolegu/kolegyni pro doplnění našeho týmu v Kolíně a Kutné Hoře. Chceme Vám umožnit vypracovat se do pozice SPECIALISTY NA REALITY a zajistit si velmi slušný příjem.

Specialista na reality je ve všech vyspělých zemích trvalé a finančně velmi atraktivní povolání. Aby se z Vás stal profesionál v této pozici, musíte absolvovat proces, ve kterém vstřebáte teoretické i praktické znalosti a dovednosti. To vše jsme Vám připraveni v našem týmu poskytnout, ale základní podmínkou je VAŠE SCHOPNOST SAMOSTATNÉ PRÁCE!

Co je výhodou povolání Specialisty na reality v ERA GARANCIA?

nabízíte dobrou službu a pomoc klientovi v něčem, co podniká jednou, dvakrát za život

  • máte doslova „svůj byznys“, jste nezávislý
  • máte k dispozici prezentační desky, závazek makléře, firemní realitní noviny, letákové systémy a řadu jiných výhod, jinde nevídaných
  • čím déle ve svém regionu působíte, tím více sklízíte „ovoce ze stromů, jež jste zasadil“. Klienti vás znají, přicházejí sami ...

Co je na této práci nejobtížnější?

  • řídíte se naprosto převážně SÁM. Ne každý to zvládá – chce to sebekázeň, pracovitost, trpělivost a výdrž (zejména zpočátku bez ohledu na čas)
  • vytýčení náročného cíle a schopnost denní sebemotivace k plnění měřitelných úkolů každého dne ke splnění cíle hlavního

Máte-li opravdový zájem o toto povolání a chcete-li se o něm dozvědět více, zašlete svůj životopis na následující kontakt:

Ing. Hana Malíková: hana.malikova@era-reality.cz

V případě, že uvedenými údaji v životopise splňujete základní podmínky, pozveme Vás telefonicky či e-mailem na vyhlášený termín výběrového řízení.

Rychlý kontakt

GARANCIA, s.r.o. Kolín
TEL:
+420 321 720 600
FAX:
+420 321 721 354
email:
centrum@garancia.cz
adresa:
Kaprova 42/14

 
110 00 Praha 1

 
Staré Město

 
 

Provozovna:
Karlovo náměstí 89

 
280 21 Kolín

Provozovna